Centrum Okulistyki Dziecięcej

Klank Optyk Kids to miejsce, jakiego do tej pory nie było na mapie województwa świętokrzyskiego. Jednak również w skali ogólnopolskiej jest to projekt wyjątkowy.

Klank Optyk Kids to centrum optyki i okulistyki dziecięcej, które w ostatnich tygodniach powstało w Busku-Zdroju. To salon skierowany wyłącznie do najmłodszych, w którym wszystko zostało zaprojektowane z myślą o dzieciach.

W pomieszczeniach zadbano o każdy detal. Wystrój wnętrz jest kolorowy, na ścianach pojawiły się malunki bajkowych, uśmiechniętych postaci. Przyjazny, kolorowy i pełen ciekawostek wystrój sprawia, że dziecko czuje się jak na nowym placu zabaw i nie przeżywa stresów związanych z doborem okularów. Na gości czeka wykwalifikowany zespół, przysposobiony do pracy z najmłodszymi, który już od pierwszych chwil dąży do tego, by dziecko, wraz ze swoimi rodzicami, poczuło się swobodnie.

Prawdziwym hitem jest jednak pokój zabaw dla dzieci, wyposażony w zabawki, książeczki, rysunki, ale również urządzenia multimedialne prezentujące ulubione bajki maluchów. 

W gabinecie na małych pacjentów czeka profesjonalna diagnostyka. Badania wzroku przeprowadza dr Magdalena Czerwińska - znana i ceniona w regionie świętokrzyskim specjalista okulistyki dziecięcej.

Jeżeli dziecko wymaga korekcji wzroku, Klank Optyk Kids oferuje szeroką, największą w regionie świętokrzyskim, gamę okularów dla najmłodszych. To najpopularniejsze marki i najnowsze kolekcje – w wielu wariantach kolorystycznych. Tu każde dziecko znajdzie okulary, które będzie chciało nosić.

Klank Optyk Kids mieści się przy ul. Kościuszki 10 w Busku-Zdroju. Telefon kontaktowy:  tel. 537 354 394. Salon jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, zaś w soboty 9-13. Więcej informacji: www.klankoptyk.pl.

Kontakt

Aby umówić wizytę, wypełnij poniższy formularz lub Zadzwoń pod numer 730 583 788